wstecz
Nowości
2018-12-10

Sylwestrowe szaleństwo: dla niej

Ostatni dzień roku zbliża się wielkimi krokami. Na pewno duża część z Was ma już zaplanowane gdzie będzie go spędzać. Na pewno pomyśleliście o wszystkim? Zrobiliśmy mały przegląd butów, które idealnie sprawdzą się na eleganckim przyjęciu, podczas pobytu w górach, na imprezie ze znajomymi czy też na plaży w gorącym Egipcie.

ELEGANCKIE PRZYJĘCIE

Mamy propozycje zarówno dla tych, którzy będą chcieli wyjść na zewnątrz, jak i dla tych, którzy wolą zostać w środku. :)

WYJAZD W GÓRY

Proponujemy ciepłe buty o niesztampowym wyglądzie, w których będziecie czuć się komfortowo, ale też nie znikniecie w tłumie. :)

IMPREZA ZE ZNAJOMYMI

Pokazujemy kilka par butów, w których dobrze będziecie się czuły na każdej domówce. Jak wiadomo, wygląd butów jest równie ważny, co wygoda. Przedstawiamy więc nasze propozycje.

ŚWIĘTOWANIE W TROPIKACH

Niektórzy z nas wybierają sie na sylwestra w ciepłe strony, co jest zupełnie zrozumiałe. Odpoczynkowi na ciepłej plaży muszą towarzyszyć jakieś ciekawe obuwie!

Wasze komentarze
Podziel się
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel