wstecz
Nowości
2019-06-06

THE COLOR RUN

Pierwszego dnia czerwca nasz team wziął udział w kolorowym wydarzeniu - The Color Run. Co to za inicjatywa i jak przeBIEGA? ;) Już spieszymy z odpowiedziami!

The Color Run to globalny fenomen. W Polsce rozpoczął swoją inicjatywę w 2015 roku. Polacy bardzo chętnie biorą w nim udział, o czym przekonują nas liczby - w ciągu tych 4 lat biegło prawie 90 tysięcy ludzi. Dlaczego te biegi cieszą się tak dużą popularnością? Przede wszystkim nie chodzi w nich o szybkość czy rywalizację. Liczy się zabawa i zdrowy ruch z uśmiechem na (kolorowych) twarzach. The Color Run chce uszczęśliwiać ludzi, zarażając pozytywną energią i pasją do sportu. Proponuje także dowolność w przebyciu tych 5 kilometrów - można biec, spacerować, jechać na wózku lub być niesionym przez rodzica ;)


Podczas biegu czekało na nas wiele atrakcji i niespodzianek! Po każdym przebytym kilometrze stawaliśmy się coraz bardziej kolorowi. Na mecie nikt już nie mógł pochwalić się czystym skrawkiem ubioru ;) Po biegu na uczestników czekały kolejne atrakcje - after party z muzyką do tańczenia (jeszcze mieliśmy na to siłę), kolejne eksplozje kolorów czy animacje dla dzieci.


Po biegu każdy uczestnik uwiecznił swoją obecność na The Color Run na "Szczęśliwej Ścianie". Wielki napis MIVO był widoczny z daleka! ;)

Jakie buty proponujemy na taki bieg? Najlepiej wygodne, lekkie, o sportowym kroju. Kolorystyka raczej ciemna, stonowana, bo z jasnych modeli będzie ciężej zmyć kolorowe farby. Ważny jest też materiał cholewki - nylon można szybciej na mokro wyczyścić i farba powinna odpuścić :)


To był bardzo miło spędzony czas w świetnym towarzystwie! Warto popierać takie inicjatywy, tym bardziej że każdy bieg niesie ze sobą akcję charytatywną. Nasze łupy to oprócz ubrań w innych kolorach, także efektowne medale z jednorożcem, które zajmują teraz w naszych mieszkaniach honorowe miejsce ;)

Wasze komentarze
Podziel się
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel