GEOX ODDYCHAJĄCE BUTY

Geox to znany i ceniony na całym świecie włoski producent odzieżowy. Oferta obuwnicza Geox wyróżnia się zastosowaniem zaawansowanej technologii odprowadzania wilgoci z butów. W podeszwie każdego buta Geox znajduje się specjalna membrana zaopatrzona w mikrootwory, zbyt małe, aby przepuścić wodę do wewnątrz, ale wystarczająco duże, aby pozwolić parze wodnej na ulotnienie się na zewnątrz. Pozwala to stworzyć wewnątrz buta idealny mikroklimat dla stóp, który utrzymuje się niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Stopy oddychają tak, jakby nie pokrywała ich żadna sztuczna powłoka. Dzięki temu mechanizmowi buty Geox są wyjątkowo bezpieczne dla najmłodszych.

Mocną stroną butów Geox jest równiez nowoczesna i zróżnicowana oferta stylistyczna. Włoscy projektanci potrafią w umiejętny sposób przenieść "dorosłe" trendy na modę dziecięcą. Dzięki temu nasza pociecha będzie się w butach Geox czuć nie tylko wygodnie, ale też modnie i elegancko.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 299
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel