KEDS WYJĄTKOWE TRAMPKI

W przypadku marki Keds, życzenie 100 lat działalności już się sprawdziło. Istnieje ona bowiem od 1916 roku i ciągle rozwija się, poszerzając swoją działalność. Wraz z nadchodzącym nowym sezonem, buty Keds ponownie pojawiły się w naszej ofercie. Ta amerykańska marka z pewnością spełni oczekiwania wielu z nas.

Używając określenia "sneakers" dla tych butów nie mamy na myśli słodkiego batonika. Obuwie Keds zapoczątkowało to określenie w branży butów sportowych. Te smukłe, subtelne, o wielu barwach trampki pozwolą na całodniowe szaleństwo. Chodząc w butach Keds będziesz ponad całym zgiełkiem i hałasem miejskiego zawirowania. Jeśli masz szczęście być inny niż wszyscy, nie zmieniaj się w to samo. Bądź indywidualistą!

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 10
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel