TOMS LEKKIE BUTY DLA CAŁEJ RODZINY

Historia tej marki rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to amerykański podróżnik Blake Mysockie wybrał się do Argentyny. Podróżując po tym kraju spostrzegł, że wiele dzieci nie stać na buty, a ich nogi są poranione. Tak narodziła się wielka idea marki Toms. Blake postanowił pomóc wszystkim, którzy nie posiadają butów. W tym celu założył firmę, która za każdą sprzedaną parę butów zobowiązała się do kupna w prezencie butów dla najbardziej potrzebujących dzieci. Dzięki zasadzie "buty za buty" marka Toms podarowała już ponad 45 milinów par butów na całym świecie. Historia zainspirowała twórcę do zastosowania w logo marki flagi argentyńskiej.

Warto wspomagać tak wielkie cele, które postawiła sobie marka Toms. Buty Toms to kolekcja dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, a więc dla całej rodziny. Z niezwykle lekkimi, płóciennymi espadrylami i półbutami nie będziesz chciał się rozstać. Cholewki mają kolory stonowane, ale dla bardziej odważnych osób są także kolorowe modele z różnymi wzorami. Odważ się na amerykański styl Tomsów i wybierz dla siebie parę, z którą przeżyjesz wiele przygód.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 1
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel