TOMS LEKKIE BUTY DLA CAŁEJ RODZINY

Historia tej marki rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to amerykański podróżnik Blake Mysockie wybrał się do Argentyny. Podróżując po tym kraju spostrzegł, że wiele dzieci nie stać na buty, a ich nogi są poranione. Tak narodziła się wielka idea marki Toms. Blake postanowił pomóc wszystkim, którzy nie posiadają butów. W tym celu założył firmę, która za każdą sprzedaną parę butów zobowiązała się do kupna w prezencie butów dla najbardziej potrzebujących dzieci. Dzięki zasadzie "buty za buty" marka Toms podarowała już ponad 45 milinów par butów na całym świecie. Historia zainspirowała twórcę do zastosowania w logo marki flagi argentyńskiej.

Warto wspomagać tak wielkie cele, które postawiła sobie marka Toms. Buty Toms to kolekcja dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, a więc dla całej rodziny. Z niezwykle lekkimi, płóciennymi espadrylami i półbutami nie będziesz chciał się rozstać. Cholewki mają kolory stonowane, ale dla bardziej odważnych osób są także kolorowe modele z różnymi wzorami. Odważ się na amerykański styl Tomsów i wybierz dla siebie parę, z którą przeżyjesz wiele przygód.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 10
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel