BIG STAR BUTY SPOD WIELKIEJ GWIAZDY

Firma Big Star to nowość w naszym sklepie, ale jesteśmy pewni, że jest Wam wszystkim dobrze znana. To przede wszystkim marka odzieżowa, ale w swojej ofercie zawiera także obuwie dla niej i dla niego. Od 1979 roku jeansy wielkiej gwiazdy to pewna jakość i design zgodny z aktualnymi trendami. Zaangażowanie twórców i projektantów wpływa na rozwój marki i jej szybki rozrost na kraje sąsiadujące z Polską, ale też na te bardziej oddalone od naszych granic.

Od 2005 roku marka Big Star jest całkowicie polską firmą. W ofercie dostępnej na naszej stronie internetowej znajdziesz wygodne trampki i półbuty, które idealnie sprawdzą się w ciągu dnia. Kieruj się wielką gwiazdą i poczuj się nią!

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 1
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel