BIG STAR BUTY SPOD WIELKIEJ GWIAZDY

Firma Big Star to nowość w naszym sklepie, ale jesteśmy pewni, że jest Wam wszystkim dobrze znana. To przede wszystkim marka odzieżowa, ale w swojej ofercie zawiera także obuwie dla niej i dla niego. Od 1979 roku jeansy wielkiej gwiazdy to pewna jakość i design zgodny z aktualnymi trendami. Zaangażowanie twórców i projektantów wpływa na rozwój marki i jej szybki rozrost na kraje sąsiadujące z Polską, ale też na te bardziej oddalone od naszych granic.

Od 2005 roku marka Big Star jest całkowicie polską firmą. W ofercie dostępnej na naszej stronie internetowej znajdziesz wygodne trampki i półbuty, które idealnie sprawdzą się w ciągu dnia. Kieruj się wielką gwiazdą i poczuj się nią!

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 11
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel