TOMS OBUWIE DZIECIĘCE

Historia marki Toms sięga 2006 roku. Amerykanin, Blake Mysockie podróżował po Argentynie. Podczas zwiedzania jej zakątków odkrył, że wiele dzieci z wiejskich dzielnic nie stać na buty. Obiecał sobie, że zrobi wszystko, aby zapewnić dzieciom bezpieczny krok i zdrowe stopy. Tak narodziła się marka Toms. Założyciel stosuje zasadę "buty za buty". Za każdą sprzedaną parę butów Toms dostarcza kolejną parę potrzebującemu dziecku. Obecnie ma na swoim koncie ponad 45 milionów podarowanych par butów na całym świecie.

Dziecięce buty Toms są wesołe i kolorowe. Ich barwna wizja pasuje do aktywnego trybu życia dzieci. Lekkie buty wspierają stopy, idealnie się dopasowując do ich kształtu. Uniwersalna lub ożywiająca kolorystyka zapewnia idealne dopasowanie do każdej stylizacji. Twoje dziecko nie będzie chciało się rozstać z butami marki Toms.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 3
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel