DR. MARTENS OBUWIE DAMSKIE

Dr. Martens to bardzo popularna marka obuwnicza, której początki miały miejsce w 1949 roku. Niemiecki lekarz dr Martens będąc na nartach w górach doznał kontuzji kostki. To wydarzenie zmotywowało go do zaprojektowania takiego obuwia, które zapobiegałoby wstrząsom i kontuzjom stopy. W ten oto sposób powstały pierwsze martensy z poduszką powietrzną na pięcie. W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych obuwie Dr. Martens było przede wszystkim nabywane przez punków i skinheadów.

Martensy kojarzone z subkulturą młodzieżową stały się symbolem wolności. Dziś idea, która przyświecała obuwiu Dr. Martens wciąż pozostaje żywa. Damskie modele to solidne, mocne fasony z charakterystyczną żółtą nitką umieszczoną przy podeszwie. Martensy występują w różnych wersjach kolorystycznych, a wszystko po to, abyś mogła dopasować model do swojej osobowości i charakteru. Nie bój się wyrazić siebie, dołącz do grona odważnych ludzi, którzy od lat mają wpływ na historię tej popularnej marki.

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 7
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel