EMU AUSTRALIA OBUWIE MĘSKIE

Emu istnieje od roku 1948, a w 1994 roku nazwa została zmodyfikowana i od tego czasu figuruje jako EMU AUSTRALIA. Australijska marka specjalizuje się głównie w produkcji obuwia, które początkowo było przeznaczone dla surferów, którzy po kilkugodzinnych treningach spędzonych w morzu, potrzebowali ocieplenia na zmęczone, zimne stopy. Projektanci zainspirowani pięknem natury i australijskimi krajobrazami rozpoczęli projektować buty, którym poświęcili mnóstwo uwagi i czasu, aby dopracować każdy, nawet najmniejszy szczegół do perfekcji.

Popularna marka Emu Australia skierowana jest także do mężczyzn. Każdy powinien wybrać model butów Emu, jeśli ceni praktyczne oraz nowatorskie rozwiązania. Do produkcji butów Emu wykorzystuje się wełnę owiec z gatunku Merynosów. Ich wełna ma niezwykłe właściwości: niczym najnowsze syntetyczne materiały, chłodzi, kiedy jest gorąco i ogrzewa, kiedy jest zimno. Dzięki temu, nie musisz się z nimi rozstawać po skończonym sezonie. Zakładaj buty marki Emu Australia na różne okazje, ten model nigdy nie wyjdzie z mody!

Sortuj po nazwieceniedacie
Znaleziono 2
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe, przetwarzamy je w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych i marketingowych - tak, aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel